Loše kolo za trogirske košarkaše

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Odigrane su 3 utakmice KK Trogir: seniori, kadeti i mlađi kadeti. Juniorska utakmica se igra se danas u 18.00, a dječaci su bili slobodni.

Seniori: KK „Trogir“ - KK „Omiš Galeb“  67:79

(11:19;20:14;20:23;16:23)

KK “Trogir“:  B. Ševo, L. Ševo, L. Beljan, H. Jurić 6, A. Bilić 28, J. Bilić 2, I. Bilić 11, D. Barać 2, T. Roso 6, D. Šipić 10, D. Validžić 2.
KK „Omiš Galeb“:  B. Baćak 2, S. Babić 14, M. Ćosić, J. Lozančić 2, J. Grizelj 18, M. Vuko, J. Matijević 5, A. Kekez 2, J. Džapo 20, D. Kaliterna 9, B. Radoš 7, L. Zadro.

Nakon pobjede nad vodećom ekipom iz Kaštela u prošlom kolu, očekivala se "lagana" utakmica za momčad Omiša i uvjerljiva pobjeda. Iako su Trogirani nastupili bez ozlijeđenog Mihaljevića na semaforu je na poluvremenu bilo 31:33. Tek u drugom poluvremenu počinje rasti vodstvo gostiju iz Omiša zahvaljujući raspoloženoj trojci: Džapo, Grizelj i Babić. U konačnici Omiš je odnio bodove iz sportske dvorane Vinko Kandija.

Kadeti: KK „Split“ – KK „Trogir“  74:68

Ovo je bila utakmica prvoplasirane kadetske ekipe županijske lige te trećeplasiranog Trogira. Odličan početak gostiju i na poluvremenu je KK „Trogir“ imao prednost od 15 koševa. U izuzetno čvrstoj utakmici u nastavku je gostima ponestalo snage i koncentracije. Trogir je rotirao samo šestoricu igrača, a Split deset. Jošlo Bilić postigao je 19 koševa, Luka Beljan 18, Dominik Barać 16 i Duje Validžić 11 koševa.

Trogirani će uskoro imati priliku za uzvrat i pobjedu s kojom bi izborili drugo mjesto i odlazak na regionalno prvenstvo za kadete na kojem će uz KK „Split“ nastupiti i KK „Zadar“, KK „Dubrovnik“ i KK „Jolly“.

Mlađi kadeti: KK „Trogir“ – KK „Omiš Galeb“  29:55

Poslijednja izmjena dana Srijeda, 05 Ožujak 2014 08:15